FoodSaver zgrzewarka

FoodSaver to marka oferująca urządzenia i akcesoria do próżniowego pakowania żywności. Artykuły spożywcze, które zapakowane zostaną dzięki urządzeniu FoodSaver i zamrożone mają wydłużony termin ważności nawet do 2-3 lat natomiast te przechowywane w lodówce mają termin przydatności nawet 6 miesięcy – w odróżnieniu od artykułów, które przechowywane są luzem. Jest to więc niebywale skuteczne i przydatne urządzenie, które sprawi, że przestaniemy wyrzucać jedzenie z powodu zepsucia czy przeterminowania – artykuły spożywcze przechowywane w środowisku próżniowym mają o wiele dłuższy okres przydatności . Dzięki wytworzonej próżni żywność można przechowywać bez obawy o skażenie bakteriami.

Przykładowe akcesoria marki FoodSaver:

pojemnik-do-marynowania
1) Pojemnik FoodSaver o pojemności 2,1l doskonale nadający się do szybkiego marynowania mięs i warzyw. Marynowanie produktów w pojemniku zajmuje zaledwie kilka minut a nie jak w przypadku tradycyjnych metod kilka godzin, dzięki czemu doskonale sprawdza się kiedy nie mamy dużo czasu przed przygotowaniem dania, które musimy zamarynować. Pojemnik FoodSaver doskonale nadaje się do przechowywania żywności w próżni.

woreczek-foodsaver
2) Woreczki FoodSaver do próżniowego pakowania o objętości 0,94l oraz wymiarach 20x29cm. Woreczki są doskonałe do szybkiego, łatwego i higienicznego pakowania oraz przechowywania artykułów spożywczych w lodówce, zamrażarce jak i suchym magazynie.

zgrzewarka1
3) Zgrzewarka próżniowa FoodSaver to urządzenie, które charakteryzuje się praktycznym designem z łatwą do utrzymania w czystości białą powierzchnią obudowy. Zgrzewarka FoodSaver wykorzystuje wytrzymałą profesjonalną folię rowkową, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc próżnię. Urządzenie jest szybkie i łatwe w obsłudze.

Infolinia sklepu czynna przez 7 dni w tygodniu od 7 do 22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>